+9 0232 252 14 57

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Bodrum kat duvarlarından su sızıyor dışarıdan açma ihtimalı yok su ve nem içerinden kesile bilir mi?
Soguk derz aralarından yoğun aktif bir sızıntı geliyorsa enjeksiyon sistemiyle kesiyoruz.Tüm duvarlar nem rutubet sızıntıları varsa içeriden kristalize NB sistem 13.8 bar su basıncına dayanıklı izolasyon uygulamasından sonra nem ve rutubet sıvası uyguluyoruz.
Balkonlarıma ve çatıma strafor döşemeden ısı izolasyonu yapabilir miyim?
Tek ürünle ısı izolasyonu şapıyla probleminizi çözebiliriz.
Balkon ve ıslak hacimlerde eğim şapı uyguladım üzerine seramik döşenecek şapın üzerine seramik harcına bağdaşan izolasyon malzemesi uygulayabilirmiyiz?
Eğim şapının üstüne BD50 sürme izolasyonu ile seramik harcıyla bağdaşır dip köşelere derz bandı uygulanır.
Yüzme havuzu yaptırdım.İzolasyon yaptırmama rağmen seramikler kabardı su kaçakları başladı çözümü varmı?
Havuzunuza yağmur sularından negatif yönden havuzunuza su kaçakları mevcut oda seramiklerinizi kabartıyor zamanla havuzunuzda su kaçakları oluşuyor.Uygulama tüm seramik ve sıvalar tamamiyle kazılarak beton zemine NB Sistem 13.8 bara dayanıklı veya 50 bar dayanıklı izolasyon malzemesi uygulanıp su geçirimsiz şap ve sıva uygulanarak probleminiz çözülür.
Asansör kuyusundan su geliyor içerden uygulama yaptırdık fakat tekrar gelmeye devam etti kesin sonuç bir uygulama var mı deniz kenarına yakın binamız?
Aktif su gelirken soğuk derzlere Paker çakıyoruz Pakerlere makine yardımıyla kauçuk enjeksion uygularız uyguladıgımız enjeksiyon deniz suyu ve asitlere dayanıklıdır.
Banyodan seramik aralarından alt kata su sızıyor kırmadan seramikeri bozmadan kaçakları kesmek mümkün mü?
Günlerce hafriyat kırım şap seramik döşemek gibi zahmetli ve zaman alıcı.sizleri ve komşularınızı rahatsız etmeden soft harç şeffaf S1 leke ve sır oluşturmadan 3 saat içinde garantili şekilde probleminizi çözüyoruz.
Yüzme havuzunuzda su kaçakları var galeriden su kaçakları engellene bilir mi ?
Galeriden Paker çakarak hassas bir şekilde kauçuk enjeksiyon uygulayarak seramikleri patlatmadan garantiyle probleminizi çözeriz.
Çatımdan su kaçakları var hem su izolasyonu aynı anda ısı izolasyonu uygulaya bilir miyiz?
Isı izolasyonlu şap ile hem ısı izolasyonu hem aynı ürünle su izolasyonu yaparak probleminizi çözüyoruz.
Çatıya 2-3 kat mebran döşettim hala su problemini çözemedim yazında çok sıcak oluyor.
Mebranla bağdaşan sürme esaslı beyaz akrilik izolasyon malzemesiyle güneşi %75 reflekte eden -30+80 dereceye dayanıklı izolasyon malzemesiyle izole ediyoruz.
Yemekhaneden alt kat otoparka araçların üzerine su damlıyor yemakhane seramik kaplı fabrika 24 saat çalışıyor ve devamlı yıkanıyor çalışmayı durdurmadan suyu nasıl kesebiliriz?
Otopark tavanından su aktif bir şekilde gelirken Paker çakılarak seramiklere zarar vermeden kauçuk enjeksiyonla garantiyle sızıntıları tamamiyle çözüyoruz.
Duvar ve kolonlarımda kabarmalar dökülmeler var her sene tamir ve boya yaptırmamam rağmen yine kabarıyor kesin ve bir daha kabarma ve dökülme olmaması için ne yapabiliriz.
Duvardan ve kolonların en alt seviyesinden 10 cm aralıklarla 14 cm matkapla tuğlalar dahil deliker açıyoruz kapiler fitil yerleştiriliyor tüplerdeki izolasyon malzemelerimizi 2 gün duvarlara emdiriliyor.Kabaran kısımları kazıyarak nem ve rutubet sıvası uyguluyoruz.Binanın ömrü kadar birdaha nem ve rutubete maruz kalmıyor.
Balkonumdan seramik aralarından su kaçakları var seramikleri kırmadan sır leke oluşturmadan izolasyon yapmam mümkün mü.
seramiklerinizi kırmadan günlerce hafiyat şap izolasyon seramik döşemeden leke ve seramik üzerinde sır oluşturmadan soft şeffaf s1 ile tüm yüzeye dökme uygulanır.(Garantili fazla zaman almadan su ve rutubeti kesiyor.)